Otomatik Kepenk / Panjur

Otomatik Kepenk / Panjur

Günümüzde iş yeri güvenliğinin ertelenemeyecek kadar önem kazandığı yadsınamaz. Kötü amaçlı kişilerin saldırılarından korunmak, hırsızlığı önlemek, olumsuz hava koşullarından etkilenmemek için önlem almak kaçınılmazdır.

Bu önlemlerin başında panjur ve kepenk sistemleri gelmektedir. İşyeri kepenk sistemleri, mimari tasarımları da göz önünde bulundurarak modern ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

Hiç Bir Risk Almayın!

Kepenk sistemleri kapalı iken sağlamış olduğu güvenlik ve caydırıcılık, iş yeri sahipleri için vazgeçilmez özelliklerin başında geliyor.

Güvenlik ve Estetik

Her çeşit mimari tasarım ve çevreye uyum sağlayarak, vitrininize estetik bir görünüm kazandıran kepenklerimiz binalarınızı ve iş yerlerinizi yıllarca korumaya devam eder.

Galvanizli Çelik Kepenk Kapı Profilleri

Günümüzde iş yerinizin güvenliği son derece önem kazandı.

Her gün gazetede okuduğumuz haberlerden, televizyonda seyrettiğimiz olumsuz görüntülerden sonra, bu olumsuzların önüne “çelikten bir set” çekmenin zamanı geldi

Gerekli önlemlere başvurmak kaçınılmaz hale geldi. Ertelenemeyecek kadar acildir, ciddi çözümler bulmak zorundayız.

Gece gündüz vardiyalı çalışan, sürekli güvenlik elemanları bulundurabiliriz ama maliyeti de göz ardı edemeyiz. Mağazamızı kontrol altında tutabilecek yerlere güvenlik kameraları yerleştirebiliriz. Nitekim o kameralar sayesinde mağazalara girip talan eden hırsızları görebiliyoruz fakat iş içten geçtikten sonra hırsızı görmenin bize sağladığı yararlar nelerdir bunları sıralamak mümkün mü?

Diğer bir seçeneğimiz de Kepenk’tir. Çelik, paslanmaz çelik veya galvanizli çelikten üretilmiş kepenk yaptırıp, uzaktan kumanda ile açıp kapatarak gerçek konforu yaşayabiliriz, gözümüz arkada, aklımız iş yerimizde kalmadan huzurla yuvamıza dönebiliriz.

Her türlü olumsuzluğa “Çelik’ten Set” çekerek bunu sağlamak mümkündür

Kötü amaçlı kişilerin saldırılarından korunmak, hırsızlığı önlemek, olumsuz hava koşullarından etkilenmemek için kepenk ve kepenk kapılarımızın dayanıklı ve sağlam olması gerekir.

Elbette sağlamlığın yanında estetik görünüm ve işlevsellik de göz ardı edilmemelidir. Bu düşünceden hareketle, delikli profiller kullanılarak geceleri ışıklandırılmış vitrinlerin belli oranda gözükebilmesini de sağlamak mümkündür.

“Mal canın yongasıdır” sözünü yabana atmayanlar, önlemlere gereken özeni gösteriyorlar. Sadece kötü niyetli kişilerden korunmak için değil, olumsuz hava koşullarının işyerimize ve içerideki mallarımıza vereceği zararı da engellemek için Set Kepenk’ten yararlanmak son derece akıllıca bir seçimdir. Büyük – küçük, yüksek – geniş fark etmeden her alana uygulamak kolaydır.

Kepenk; Güneşe, rüzgara, toza, soğuğa, gürültüye, hırsıza, istenmeyen bakışlara… önlem demek